Zwycięstwo ze Zrywem Wygoda. Cztery gole w Aleksandrowie

Sokół Aleksandrów pokonał 3:1 Zryw Wygoda w piątym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną.

W sobotę aleksandrowianie zmierzyli się z rywalem z Betcris Łódzkiej IV Ligi. Do przerwy drużyna trenera Radosława Koźlika zremisowała bezbramkowo, dopiero pierwszy gol wpadł w 65. minucie. Kacper Trenker wykorzystał okazję w polu karnym. 3 minuty później Michał Wolinowski podwyższył na 2:0. W 71. minucie ładny strzał oddał Damian Kozieł i goście mieli kontaktową bramkę. W 89. minucie świetnie w polu karnym zachował się Jardel Muniz Cruz, ustalając wynik 3:1 dla gospodarzy.

Jestem zadowolony z dzisiejszego sparingu, moi zawodnicy realizowali założenia. Trzeba pamiętać, że w lidze mogą być takie mecze, kiedy trafi nam się bardzo mało podbramkowych okazji i trzeba będzie je wykorzystać. Dziś udało nam się zdobyć trzy gole, z czego jestem zadowolony. W ostatnich tygodniach pracujemy ciężko, to ma również przełożenie na naszą grę w sparingach, zdaję sobie sprawę, że piłkarze to odczuwają. Chcemy jak najlepiej przygotować się do ligi – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Kolejny mecz sparingowy odbędzie się za tydzień w sobotę z KS Kutno. Rozpocznie się o godz. 12:00. Aleksandrowianie są coraz bliżej zakończenia okresu przygotowawczego.

Sokół Aleksandrów – Zryw Wygoda 3:1 (0:0)
Bramki: 65. Trenkner, 69. Wolinowski, 89. Jardel – 71. Kozieł.

Sokół: Rogalewicz – Filipiak, Pawlikowski, Woźniczak, Kania – Pękała, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak, Dziuba – Pawlak.
Zagrali również: Sima, Jardel, Rzeźniczak, Wieczorek, Jończyk, Skoczeń.