Media

Wnioski o akredytacje na mecze Sokoła Aleksandrów Łódzki rozgrywane na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. 11 Listopada 98, należy składać za pośrednictwem wiadomości e-mail pod adresem: biuroprasowe@tssokol.pl.

Jak złożyć wniosek o jednorazową akredytację?
Wszystkie wnioski o akredytacje należy składać pod adresem e-mail: biuroprasowe@tssokol.pl. Biuro prasowe klubu poinformuje o przyznaniu bądź odrzuceniu akredytacji.

Co należy podać we wniosku o akredytację?
We wniosku o akredytację wpisujemy:
Imię i nazwisko:
Nazwa redakcji:
Rodzaj akredytacji: Telewizja/Radio/Prasa/Fotograf (odpowiednio wpisać).

Jak odebrać akredytację?
* Akredytacje wydawane są w dniu meczu w punkcie akredytacyjnym znajdującym się przy głównej bramie wjazdowej od ul. 11 Listopada 98. Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na jedną godzinę przed meczem, a kończy kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego.

Jak media wchodzą na teren stadionu?
* Wejście na stadion odbywa się przez dedykowaną bramkę od strony ul. 11 Listopada 98. Otrzymanie akredytacji automatycznie daje możliwość wjazdu pojazdem na parking znajdujący się na terenie stadionu.

Gdzie znajduje się loża mediów?
* Loża mediów znajduje się na głównej trybunie w pobliżu spikera zawodów i jest odpowiednio oznaczona. Składy drużyn można otrzymać u spikera zawodów.

Czy można skorzystać z informacji medialnych umieszczonych na oficjalnej stronie Klubu?
Wszystkie publikacje na stronie www.tssokol.pl, oficjalnej stronie facebookowej klubu oraz platformie Sokoła Aleksandrów na youtube.com (Sokół TV), dostępne są do dalszej publikacji medialnych (wyjątkiem są zdjęcia, które mają podpisanego autora).