Zwycięstwo na koniec przygotowań

W sobotę Sokół Aleksandrów pokonał GKS Bełchatów 0:4 (0:2). Drużyna trenera Michała Bistuły rozegrała ostatni sparing w czasie przygotowań.

To była dobra sobota zarówno dla seniorów, jak i grupy młodzieżowej z rocznika 2013. Zespół trenera Michała Bistuły rozegrał ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Pokonał w Bełchatowie miejscowy GKS 0:4. W 34. minucie Dawid Przezak zdobył pierwszego gola, a dwie minuty później podwyższył Kacper Dziuba. Kolejne dwa gole wpadły pod koniec meczu. W 87. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Oskar Pióro, a chwilę później Rafał Nowak.

Przed Sokołem ostatnie dni przygotowań do pierwszego meczu z Ruchem Wysokie Maz. Nie da się ukryć, że pierwsze trzy spotkania będą arcyważne w walce o pierwszą ligową ósemkę. Niebawem poznamy całą kadrę zespołu, która już 13 marca rozpocznie rozgrywki.

Młodzi zawodnicy Sokoła wybrali się do Bełchatowa wspólnie z pierwszą drużyną. Zagrali sparing w hali z rówieśnikami. To była dobra sobota dla Sokoła. Miejmy nadzieję, że za tydzień będzie podobnie.

GKS Bełchatów – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:2)
Bramki: 34. Przezak, 36. Dziuba, 87. Pióro, 89. Nowak.

Pierwsza jedenastka według protokołu meczowego: Kaniecki, Lis, Bartosiński, Woźniczak, Adamiak, Pecyna, Wolinowski, Kania, Sołtysiński, Dziuba, Przezak.

Mecz na ławce rezerwowych rozpoczęli: Jurek, Sławiński, Pióro, Nowacki, Horoszkiewicz, Maschera, Dubenkov, Nowak.