Zwycięstwo na koniec przygotowań

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrali ostatni sparing w czasie przygotowań. Mecz z Sokołem Kleczew zakończył się zwycięstwem 1:0.

To było kilka tygodni ciężkiej pracy nad formą, trwająca selekcja zawodników oraz wytężona praca sztabu szkoleniowego. Ostatnie spotkanie z Sokołem Kleczew zakończyło etap przygotowań do nowego sezonu.

Nasz rywal, to zespół występujący na co dzień w III lidze gr. 2. W czasie zimowych przygotowań zmierzyliśmy się z Sokołem Kleczew w Uniejowie. Tym razem aleksandrowianie mieli przyjemność rozegrać spotkanie w oddalonym o 130 km Kleczewie. W tym meczu wpadła tylko jedna bramka. W 34. minucie strzelił ją Igor Kania.

W niedzielę (8 sierpnia) Sokół Aleksandrów zagra na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Będzie to pierwsza kolejka sezonu 2021/22.

Sokół Kleczew – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Bramki: 34. Igor Kania.

W pierwszej połowie zagrali: Kowalski, Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król, Przybycień, Horoszkiewicz, Pióro, Wolinowski, Dydak, Kania.

Mecz na ławce rezerwowych rozpoczęli: Polit, Miziołek, Tazbir, Zagórski, Pałgan, Góral, Wodziński, Sobociński.