Zostań trenerem Sokoła Aleksandrów

Sokół Aleksandrów poszukuje trenerów grup młodzieżowych. Nowy sezon, nowe wyzwania, wspólnie budujemy przyszłość!

Okres wakacyjny to dla nas czas na ogłoszenie naboru na trenera grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki. Klub stawia na wychowanków, którzy muszą szlifować umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy młody zawodnik chce podążać śladami najlepszych, dlatego pragniemy stworzyć najlepsze warunki do treningów. A sztab szkoleniowy w naszym klubie odgrywa bardzo ważną rolę.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: biuro@tssokol.pl
Klub skontaktuje się z kandydatami i przekaże szczegóły. Dołącz do nas, buduj z nami Towarzystwo Sportowe “Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *