Zostań piłkarzem. Trwa nabór rocznika 2014 i 2015

Jeśli Twoje dziecko kocha piłkę nożną i marzy, by dołączyć do naszej szkółki piłkarskiej, to nie ma co się zastanawiać. Obecnie prowadzimy nabór rocznika 2014 i 2015.

Sokół Aleksandrów Łódzki do prężnie rozwijająca się szkółka piłkarska, która posiada 12 grup młodzieżowych oraz wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Obecnie w klubie trenuje ponad 300 dzieci i juniorów.

Nasze szkolenie wdrażamy już od najmłodszych lat. Obecnie prowadzimy nabór rocznika 2014 i 2015. Zaznaczam, że na tym etapie to jest głównie zabawa z piłką, tak, aby dzieci szczęśliwe wracały do domów. Jeśli dziecko lubi piłkę nożną, to warto przyprowadzić je do nas na zajęcia – mówi Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Rocznik 2014 i 2015 prowadzi trener Jakub Wilanowski (tel. 607345544). Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Warto zaznaczyć, że szkółka piłkarska Sokoła Aleksandrów Łódzki posiada brązową gwiazdkę PZPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *