Zmiany w jesiennym terminarzu

Runda jesienna powoli dobiega końca. Tymczasem kilka najbliższych spotkań rozegranych zostanie jednak w innych terminach.

Do pierwszej zmiany w jesiennym rozkładzie jazdy dojdzie już za półtora tygodnia. Z racji zgrupowania reprezentacji Polski kobiet w Ostródzie, mecz przeciwko drużynie Sokoła nie zostanie rozegrany 21 października, a dopiero 8 listopada. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Przeniesienie pojedynku z Sokołem na środę zmusiło sztab szkoleniowy zielono-białych do kolejnych korekt. Mecz w Sulejówku, który miał się pierwotnie odbyć w sobotę (4 listopada) zostanie rozegrany dzień wcześniej, w piątek o godzinie 19:00. Tymczasem domowe starcie z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, które przypadało w Święto Niepodległości (11 listopada) odbędzie się w niedzielę (12 listopada) o godzinie 11:00.

Doszło również do zmiany godziny rozpoczęcia domowego spotkania z Ursusem Warszawa. Mecz przeciwko ekipie “Traktorków” zaplanowany był na sobotę (28 października), a rozpocząć miał się o godzinie 15:00. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi jednak wcześniej, gdyż o godzinie 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *