Zmiana trenera w Sokole Aleksandrów

Sokół Aleksandrów ma nowych szkoleniowców w dwóch młodzieżowych rocznikach. Współpracę z klubem zakończył trener Marcin Ferenc.

Zaszło kilka zmian w naszych drużynach. Rocznik 2007 objął trener Kamil Kmieć, a jego asystentem został trener Arkadiusz Nowacki. Natomiast w roczniku 2012 nowym trenerem został Tomasz Czerepiński, a asystentem Jakub Horoszkiewicz. Serdecznie dziękujemy trenerowi Marcinowi Ferencowi, który zakończył pracę w klubie – zaznacza Krzysztof Szabela, koordynator trenerów w Sokole Aleksandrów.

Trener Tomasz Czerepiński rocznik 2007 prowadził przez pięć lat i ma co wspominać.

To był dla mnie niezwykły czas. Udało nam się awansować na szczebel wojewódzki. Osobiście uważam, że największym osiągnięciem jest to, że dziś ten zespół liczy ponad 30 zawodników, a spora część piłkarzy ma aspiracje do gry na wysokim poziomie seniorskim. Od lutego drużynę przejął nowy trener. Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu rocznik 2007 będzie cały czas się rozwijać. Wierzę głęboko, że chłopcy tylko na tej zmianie skorzystają i będzie to dla nich motywacja do dalszej pracy. Przede mną nowa misja z nową drużyną. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Sokoła i dziękuję za możliwość pracy z rocznikiem 2007 – powiedział trener Tomasz Czerepiński.

Trener Tomasz Czerepiński wraz ze swoją drużyną i zespołem prowadzonym przez Damiana Ostrowskiego.

Trener Marcin Ferenc zakończył współpracę z klubem. Prowadził rocznik 2012.

Moja rola jako trenera rocznika 2012 dobiegła końca. Przez 4 lata pracy moi piłkarze poczynili niesamowity postęp. Zbudowaliśmy fundament do tego, by w przyszłości chłopcy mogli spełnić swoje marzenia o zostaniu profesjonalnym piłkarzem. Dziękuje zawodnikom i rodzicom za te wspólne lata. To była super przygoda. Kibicuję drużynie w dalszym rozwoju i mocno trzymam kciuki – powiedział trener Marcin Ferenc.

Trener Marcin Ferenc z drużyną

OBECNY SZTAB SZKOLENIOWY SOKOŁA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

IV liga – Radosław Koźlik, Kamil Kmieć, Arkadiusz Sima.
Klasa okręgowa – Damian Ostrowski
Rocznik 2006/05 – Tomasz Bogdański i Artur Martyka
Rocznik 2007 – Kamil Kmieć i Arkadiusz Nowacki
Rocznik 2008 – Michał Madejski i Damian Ostrowski
Rocznik 2009 – Damian Gamus i Przemysław Jończyk
Rocznik 2010/11 – Adrian Smolarski i Aleksander Jończyk, Krzysztof Szabela
Rocznik 2012 – Tomasz Czerepiński i Jakub Horoszkiewicz
Rocznik 2013 – Paweł Juszczak
Rocznik 2014 – Grzegorz Lewandowski
Rocznik 2015/16 – Sławomir Domińczak i Paweł Juszczak
Trener bramkarzy – Dominik Dębowski
Trenerzy przygotowania motorycznego – Jakub Wilanowski i Bartłomiej Grąbkowski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *