Zmarł były trener Sokoła Aleksandrów Łódzki. Będziemy o Nim pamiętać

W niedzielę dotarła do nas bardzo smutna informacja o śmierci Witolda Obarka, byłego wieloletniego trenera Sokoła Aleksandrów Łódzki. Szkoleniowiec kochał piłkę nożną, lubił współpracować z seniorami i młodzieżą. Był świetnym trenerem i wychował wielu piłkarzy naszego klubu.

Witold Obarek był znanym szkoleniowcem w całym województwie łódzkim. Prowadził wiele klubów, my natomiast pamiętamy Jego pracę w barwach Sokoła Aleksandrów Łódzki. Był czas, że prowadził drużynę seniorską, rezerwy i szkolił młodzież. Jego zaangażowanie w rozwój piłki nożnej w Aleksandrowie Łódzkim było ogromne. Wychował wielu piłkarzy, którzy grają do tej pory. Miał dobry kontakt z zawodnikami, był dobrym motywatorem. Jego treningi były bardzo ciężkie i trzymał dyscyplinę w zespole. Na ławce rezerwowych nie potrafił usiedzieć. Często podbiegał do linii bocznej boiska, by podopiecznym przekazać polecenia. Charyzmatyczny trener, którego pokochali kibice w Aleksandrowie Łódzkim.

Witold Obarek w maju przeszedł zawał serca. Od tej pory miał problemy zdrowotne. Zmarł w wieku 62 lat. Towarzystwo Sportowe “Sokół” Aleksandrów Łódzki składa rodzinie kondolencje. Będziemy o Nim pamiętać! Do widzenia Panie Trenerze.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek (27 sierpnia) w kościele w Bratoszewicach o godz. 14:00. Po jej zakończeniu nastąpi dalsza część uroczystości pogrzebowych na miejscowym cmentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *