Zjednoczeni lepsi od Sokoła. To był ostatni sprawdzian przed ligą

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrali ostatni mecz sparingowy przed rozpoczynającą się rundą wiosenną. Przegrali na własnym boisku ze Zjednoczonymi Stryków 2:3.

W 23. minucie wpadł pierwszy gol dla gości, zdobyty przez Marcina Zimonia. Następnie w 38. minucie po ładnej akcji podwyższył Adam Patora. Aleksandrowianie przegrywali do przerwy 0:2. W 50. minucie Wojciech Pawlak pokonał Huberta Polita. W 66. minucie był karny dla Sokoła, Jardel Muniz Cruz doprowadził do wyrównania. W 75. minucie Kamil Cupriak zdobył zwycięskiego gola dla Zjednoczonych. Sokół Aleksandrów przegrał ostatni mecz testowy przed startem ligi.

Mogliśmy po raz kolejny ocenić naszą grę i teraz przyszedł czas, aby naprawić to, co jest zdecydowanie do poprawienia. Okres przygotowawczy był ciężki, ale myślę, że w lidze będziemy prezentować się znacznie lepiej niż w dzisiejszym sparingu. Przeanalizujemy ten mecz i na pewno wyciągniemy wnioski. Przed nami ostatnie dni do pierwszego ligowego spotkania. W sobotę zagramy na wyjeździe z Polonią Piotrków Tryb., później czeka nas ciężki mecz u siebie z AKS SMS Łódź – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Pierwszy ligowy mecz odbędzie się w najbliższą sobotę w Piotrkowie Tryb. o godz. 18:30. Przypomnijmy, że Sokół Aleksandrów to lider Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków 2:3 (0:2)
Bramki: 50. Pawlak, 66. Jardel (karny) – 23. Zimoń, 28. Patora, 75. Cupriak.

Sokół: Rogalewicz – Kania, Mamełka, Pawlikowski, Dziuba, Chojecki, Naidyshak, Wolinowski, Gmosiński, Jardel, Pawlak.
Zagrali również: Trenkner, Bierżyński, Wieczorek, Rzeźniczak, Pękała, Jończyk, zaw. testowany.