Zapowiedź 13. kolejki III ligi

Już tylko pięć kolejek pozostało do zakończenia rundy jesiennej. Tym razem piłkarze Sławomira Majaka zmierzą się w wyjazdowym starciu z Kaczkanem Huraganem Morąg.

Tym razem prawie wszystkie spotkania poza jednym zostaną rozegrane w sobotę, a jako pierwsi na plac gry wybiegną piłkarze MKS-u Mazura Ełk oraz Unii Skierniewice. Przyjezdni nie tak dawno wygrali pierwsze wyjazdowe starcie, pokonując Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a do tego notują serię trzech wygranych z rzędu. Gospodarze zaś wyprzedzają tylko ŁKS 1926 Łomża, a ostatnio rozbili na wyjeździe Ursus Warszawa 4:1.  Godzinę później rozpocznie się zaś właśnie starcie zielono-białych w Morągu. Kaczkan nie wygrał już od trzech spotkań, ale nadal u siebie jest bardzo groźny, przegrywając tylko jeden mecz. Aleksandrowianie zaś nie doznali jeszcze porażki na wyjazdach.

Z pozostałych spotkań, bardzo ciekawie zapowiadają się mecze w Zambrowie i Ostródzie. Olimpia rywalizować będzie z Legionovią Legionowo, która jeśli chce utrzymać kontakt z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki i Lechią Tomaszów Mazowiecki musi zainkasować kolejny komplet punktów. Gracze Jarosława Kotasa zaś gościć będą Pelikana Łowicz. Dla obu ekip kolejna strata punktów może znacząco oddalić od czołówki.

Na niedzielę zaś zaplanowany jest mecz w Ząbkach. Legia II Warszawa podejmować będzie wicelidera z Tomaszowa Mazowieckiego. Gospodarze wygrali dwa ostatnie spotkania, tymczasem Lechia, rozbijając Victorię Sulejówek 6:1 odniosła szóstą wygraną z rzędu oraz przedłużyła swoją serię bez porażki do dziewięciu meczów.

Wszystkie spotkania 13. kolejki III ligi:

Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa 20 października, 14:00
ŁKS 1926 Łomża – Broń Radom 20 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00
Kaczkan Huragan Morąg – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
MKS Mazur Ełk – Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Victoria Sulejówek – Ursus Warszawa 20 października, 18:00
Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *