Zapowiedź 12. kolejki III ligi

Jesienne rozgrywki powoli dobiegają końca. Już w sobotę rozpocznie sie kolejna seria spotkań w  ramach rozgrywek III ligi.

W kolejnej kolejce, mecze podzieliły się praktycznie po równo na dwa dni. Wyjątkiem jest tylko starcie Legionovii Legionowo Legią II Warszawa. To spotkanie z racji powołań gości do młodzieżowych reprezentacji kraju przeniesione zostsało na 14 listopada. Jako pierwsi na plac gry wybiegną za to właśnie zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Podopieczni Sławomira Majaka gościć będą na własnym terenie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Goście przegrali trzy z ostatnich czterech spotkań i z pewnością nie są faworytem tego starcia. Sokół zaś dowodzi ligowej stawce i nie zamierza oddawać fotela lidera.  Popołudniu zaś, bardzo ciekawie zapowiada się mecz w stolicy. Polonia Warszawa, która powróciła na zwycięską ścieżkę rywalizować będzie z bezposrednim rywalem w tabeli – Sokołem Ostróda. Obie ekipy mają na swoim koncie 18 punktów, z takm zastrzeżeniem, że zawodnicy Jarosława Kotasa mają rozegrany jeden mecz mniej.

Niedziela zaś rozpocznie się od bardzo interesującego starcia w Tomaszowie Mazowieckim. Wicelider – Lechia gościć będzie Victorię Sulejówek. Zawodnicy z województwa mazowieckiego pokazali m.in w Legionowie, że potrafią grać z teoretycznie lepszymi rywalami, a do tego z racji, że są bliscy strefy spadkowej nie zamierzają rzucać ręcznika. Zawodnicy Bogdana Jóźwiaka zaś tracą do aleksandrowian tylko dwa punkty. Chwilę później rozpocznie się też intrygujące spotkanie w Łowiczu. Pelikan rywalizować będzie z Olimpią Zambrów. Kolejka zakończy się za to meczem w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie Ruch zmierzy się z ŁKS-em 1926 Łomża.

 

Wszystkie spotkania 12. kolejki III ligi:

Legionovia Legionowo – Legia II Warszawa 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Victoria Sulejówek 14 października, 11:00
Ursus Warszawa – MKS Ełk 13 października, 15:00
Unia Skierniewice – Kaczkan Huragan Morąg 13 października, 15:00
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Broń Radom – Znicz Biała Piska 13 października, 17:00
Polonia Warszawa – Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów 14 października, 11:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *