Zapowiedź 11. kolejki III liga

W najbliższą sobotę rozpocznie się kolejna seria spotkań w ramach rozgrywek piłkarskiej III ligi. Tym razem podopieczni Sławomira Majaka wybiorą się do Łomży, gdzie bronić będą pozycji lidera w starciu z miejscowym ŁKS-em.

Już na początku kolejki, oczy również naszych kibiców będą zwrócone w kierunku Ełku. Zawodnicy miejscowego Mazura gościć będą wicelidera Lechię Tomaszów Mazowiecki. Przyjezdni tracą do aleksandrowian tylko dwa punkty, tymczasem gospodarze są póki co czerwoną latarnią ligi, zdobywając tylko pięć punktów.  Piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki podejdą do meczu w Łomży, już po spotkaniu w Ełku, więc będą wiedzieli, czy podopieczni Bogdana Jóźwiaka wyprzedzą ich w ligowej tabeli. Piłkarze ŁKS-u zaś to druga najgosza drużyna rozgrywek, która wygrała tylko dwa mecze i to właśnie na swoim boisku.

Bardzo ciekawie zapowiadają się również późniejsze sobotnie starcia. Znicz Biała Piska gościć będzie Ruch Wysokie Mazowieckie. Obie ekipy znajdują się tuż nad kreską i dzieli je tylko punkt. W Ostródzie zaś, miejscowy Sokół rywalizować będzie z Bronią Radom. Gospodarze jeśli chcą włączyć się do czołówki to muszą ten mecz wygrać, beniaminek zaś przy zdobyciu kompletu punktów zrówna się ze swoimi rywalami.

Niedziela również nie zawiedzie kibiców. Na dzień dobry będziemy świadkami hitu kolejki. Czwarty w tabeli Pelikan Łowicz zmierzy się z trzecią Legionovią Legionowo. Zawodnicy Łukasza Chmielewskiego tracą do rywali pięć punktów i również mogą powoli myśleć o walce o awans, jeżeli tylko ograją spadkowicza z II ligi. W Zambrowie zaś dojdzie do starcia bezpośrednich rywali. Olimpia zagra z Polonią Warszawa. Ekipy dzieli tylko punkt, a do tego to ostatni dzwonek, aby myśleć o czymś więcej niż środek tabeli.

Wszystkie spotkania 11. kolejki III ligi:

MKS Mazur Ełk – Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 12:00
Kaczkan Huragan Morąg – Ursus Warszawa 6 października, 15:00
ŁKS 1926 Łomża – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Znicz Biała Piska – Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
Sokół Ostróda – Broń Radom 6 października, 18:00

Pelikan Łowicz – Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa 7 października, 15:00
Victoria Sulejówek – Legia II Warszawa 7 października, 16:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Skierniewice 10 października, 19:00
w pierwotnym terminie (5 października, 19:00) odwołany z powodu budowy systemu nawadniania boiska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *