Zagrali swój pierwszy ligowy mecz i wygrali

Drużyna Sokoła Aleksandrów z rocznika 2013 po raz pierwszy w historii rozegrała swój ligowy mecz. To był historyczny moment nie tylko dla młodych piłkarzy, ale również dla trenera i rodziców.

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie, również ogromnym zainteresowaniem cieszy się w naszej gminie. Zawsze moment pierwszego ligowego spotkania jest inny niż mecze towarzyskie. Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Pawła Juszczaka zostali podzieleni na dwa zespoły – A i B. Obie drużyny zmierzyły się z KAS Konstantynów i obie odnotowały zwycięstwo.

Wynik nie jest w tym przypadku najważniejszy, a przede wszystkim dobra zabawa. To był mecz debiutancki, także warto wspomnieć o składzie i strzelcach bramek. Drużyna A wygrała 7:1, bramki zdobyli: Natan Brzózka 3, Kuba Grzeszkiewicz 3 i Kacper Kubik.

Drużyna B wygrała 8:1, na listę strzelców wpisali się: Antek Łabędzki, Mateusz Bartek 3, Piotr Szałwiński 2, Adrian Kochanowski, Igor Szczurowski.

Grali także: Kuba Przygoda, Kacper Smolarek, Franek Westwal, Kuba Kaźmierczak, Patryk Hermanowicz, Kacper Stoliński. Trenerem drużyny jest Paweł Juszczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *