Wysoka porażka z GKS Bełchatów

W sobotę piłkarze Sokoła Konsport Aleksandrów zmierzyli się z GKS Bełchatów. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:1.

Nie da się ukryć, że dla piłkarzy z Aleksandrowa była to dobra lekcja futbolu. Podopieczni trenera Sławomira Majaka zmierzyli się z drużyną, która chce awansować do I ligi.

W pierwszej połowie padł tylko jeden gol. Na początku spotkania bramkę zdobył testowany w GKS Kamil Bętkowski.

W drugich 45. minutach na początku meczu Sokół zdołał wyrównać po golu Dawida Cempy. Później strzelali tylko bełchatowianie.

GKS Bełchatów – Sokół Konsport Aleksandrów 5:1 (1:0)

Bramki: 4 min. Bętkowski, 61. Biel, 73. Kocyła, 78. Bociek, 86. karny Michalski – 57. Cempa.

Skład Sokoła: Lemanowicz (58. Kaniecki) – Gieraga (58. Żwir), Ślęzak (60. Szarpak), Woźniczak (60. Szymański), Głowiński (65. Rakowski), Rozwandowicz, Kasperkiewicz, Bogołębski, Kaczmarek (67. Pawlak), Pecyna (10. Maćczak), Cempa.