Wypowiedzi po meczu z Wartą Sieradz

W środowy wieczór piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki pokonali na wyjeździe Wartę Sieradz. Co powiedzieli po tym spotkaniu szkoleniowcy obu ekip?

Piotr Kupka (trener Sokoła): Oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa o które było bardzo ciężko. Zespół gospodarzy zagrał możliwe najlepszy mecz w tej rundzie. Długimi momentami z przyjemnością patrzyło się na grę Warty. Kilka sytuacji do przerwy i gdyby zagraliby skuteczniej, mecz układałby się inaczej. Moja drużyna zagrała też dobry mecz. Mieliśmy swoje sytuacje, do tego nie strzelony karny. Z obu stron był to dobry, szybki mecz. Kibicom mógł się podobać. Do tego ta oprawa, pierwszy raz w historii mecz przy światłach w Sieradzu. Szkoda tylko, że ten mecz odbywał się w takim momencie, że obie drużyny nie mają już o co walczyć. Pozostaje mi podziękować za to spotkanie. Mimo, że szansa awansu nam uciekła to staramy się walczyć w każdym meczu o zwycięstwo. Drużynie Warty życzę szybkiego powrotu do III ligi.

Dariusz Bratkowski (trener Warty): Jeśli chodzi o ocenę meczu to obie drużyny miały sytuacje podbramkowe. W pierwszej fazie meczu, zespół Sokoła pokazał lepszą organizację gry i straciliśmy bramkę. Od 15 minuty przejęliśmy kontrolę nad meczem, ale trzeba to skończyć bramką. Generalnie w meczu jak na rybach, liczy się to co w sieci. My niestety dzisiaj skończyliśmy mecz z zerowym kontem, chociaż sytuacji nie brakowało. Skuteczność i dojrzałość zespołu przeciwnika zaowocowała tym wynikiem. Moi zawodnicy podeszli do tego meczu bardzo zaangażowani, z charakterem, walką i dyscypliną, chociaż niektórzy nie grali na swoich pozycjach. Jest to przykre, gdyż zagraliśmy dobre spotkanie, stwarzamy sytuacje, a bramka była niczym zamurowana. Piłka nie mogła przekroczyć linii, aby przez chwilę dać nam trochę radości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *