Wyniki meczów barażowych do ligi wojewódzkiej juniorów-rocznik 2005 i 2006

W środę młodzieżowe drużyny Sokoła z rocznika 2005 i 2006 rozgrywały swoje spotkania barażowe do ligi wojewódzkiej. Po dobrych występach w swoich ligach i zajęciu pierwszej lokaty w tabeli obu roczników przyszedł czas na kolejny sprawdzian.

Zespół Sokoła Aleksandrów rocznik 2005 rozgrywał swoje spotkanie na własnym obiekcie z Metalowcem Łódź. Podopieczni Kamila Kmiecia pewnie wygrywali 4:0 po bramkach Wiktora Leszczyńskiego (2), Jakuba Bartoka, a także Szymona Włodarczyka. Aleksandrowianie w sobotę rozegrają spotkanie rewanżowe na wyjeździe, lecz wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu z pewnością daje im komfort przed sobotnią potyczką.

Sokół Aleksandrów : Metalowiec Łódź 4:0 (2:0)

Pełna relacja z meczu: http://www.sokol2005.ugu.pl/index.php/2-aktualnosci/228-wygrana-w-pierwszym-meczu-barazowym

Tego samego dnia również dwie drużyny młodzieżowe z rocznika 2006 rozgrywały swoje spotkania barażowe. Tym razem jednak były to już mecze rewanżowe. W pierwszym starciu juniorzy Sokoła I przegrali z Widzewem 0:2. Zaś Sokół II odniósł minimalną porażkę z AKS SMS Łódź 1:2.

W rewanżowych spotkaniach pierwsi na murawę wybiegli zawodnicy Sokoła II mierzący się z SMS-em Łódź na wyjeździe. Niestety mimo pełnego zaangażowania juniorzy po pierwszej połowie schodzili z jednobramkową stratą. W drugiej odsłonie zaś po kilku błędach gospodarze zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:0 dla zespołu z Łodzi.

Tymczasem drużyna Sokoła I z rocznika 2006 podejmowała na własnym stadionie juniorów łódzkiego Widzewa. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Mimo porażki w pierwszym spotkaniu obie drużyny przedstawiały podobny poziom, a mecz był bardzo wyrównany. Tym razem nie było inaczej. Po pierwszym gwizdku obie drużyny atakowały walcząc o każdy metr. Jednak tworzone sytuacje z jednej, jak i drugiej stronie nie dały bramki i do przerwy drużyny schodziły z bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie obraz gry nie zmienił się. Spotkanie wciąż było wyrównane. Niestety w jednej z akcji drużyny Widzewa w polu karny został sfaulowany ich zawodnik, a sędzia podyktował rzut karny, który chwilę później jeden z zawodników zamienił na bramkę. Mimo wielu prób do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i juniorzy Sokoła przegrywają z Widzewem 0:1.

Sokół Aleksandrów II – AKS SMS Łódź 1:2

AKS SMS Łódź – Sokół Aleksandrów II 3:0

 

Sokół Aleksandrów I – Widzew Łódź 0:2

Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów I 1:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *