Wylicytuj koszulkę reprezentacji Polski i Euzebiusza Smolarka

Aukcja ma cel charytatywny, pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na 7-letniego Kubusia Jankowskiego z Aleksandrowa Łódzkiego, który ma guza pnia mózgu. Kubuś wraz z rodziną odwiedził piłkarzy reprezentacji Polski podczas zgrupowania przed meczem z Łotwą. Aukcja zakończy się 25 kwietnia.

Oryginalna koszulka została podpisana przez kapitana Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Łukasza Fabiańskiego, Thiago Cionka, Michała Pazdana oraz Artura Jędrzejczyka.

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografami-reprezentacji-polski-w-pn-i9563140?fbclid=IwAR3VyhR6_it1pQWErDsUvDE4y_uTIZKCCZ7mAXtiX-pdmL518RxP9Rm0Dng

Jeśli chcesz pomóc Kubusiowi Jankowskiemu, odwiedź również stronę www.siepomaga.pl/kuba

 

Wylicytuj koszulkę z autografem byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Euzebiusza Smolarka!

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografem-euzebiusza-smolarka-i9563155?fbclid=IwAR3Bcad2D7bVc5mOsio71FqmwqZCKjWt_PzfyG8uCbNIC-LRcAVuYO-SWZA

Aukcja ma cel charytatywny, pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na 7-letniego Kubusia Jankowskiego z Aleksandrowa Łódzkiego, który ma guza pnia mózgu.

Koszulka Aleksandrowa Łódzkiego z nazwiskiem piłkarza została podpisana po programie sportowym Telewizji Aleksandrów Łódzki – Loża Sportowa.

Jeśli chcesz pomóc Kubusiowi Jankowskiemu, odwiedź również stronę www.siepomaga.pl/kuba

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *