Wykorzystany karny i remis Sokoła z Concordią Elbląg

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zremisowali na własnym boisku z Concordią Elbląg 1:1 (0:1). Wyrównującego gola dla naszej drużyny zdobył Szymon Sołtysiński z rzutu karnego.

To było spotkanie dwóch drużyn walczących o pozostanie w III lidze. Dużo szczęścia w pierwszych minutach mieli goście, którzy zdobyli dość szybko bramkę. Dominik Pawłowski zdecydował się oddać strzał z przewrotki i podjął prawidłową decyzję. Piłka znalazła się w bramce Sokoła. W drugiej połowie lepszy był Sokół, który doprowadził do wyrównania. W 52. minucie Dawid Przezak faulowany był w polu karny, jedenastkę wykorzystał Szymon Sołtysiński, zdobywając swojego 13. gola w sezonie. Aleksandrowianie mieli jeszcze kilka okazji, by wygrać ten mecz.

Zobaczcie skrót spotkania i wypowiedź naszego trenera.

Sokół Aleksandrów – Concordia Elbląg 1:1 (0:1)
Bramki: 52. Sołtysiński (karny) – 11. Pawłowski.

Skład Sokoła: Kaniecki – Lis, Bartosiński, Woźniczak, Nowacki (68. Adamiak) – Horoszkiewicz (62. Kania), Wolinowski, Pecyna (82. Sławiński), Diuba – Sołtysiński, Przezak (68. Maschera).