Wyjazdowy remis Sokoła

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zremisowali z GKS Wikielec 1:1. Aleksandrowianie zdobyli wyrównującego gola w drugiej części meczu.

Sokół Aleksandrów w piątek zmierzył się na wyjeździe z GKS Wikielec. Drużyna trenera Michała Bistuły w 35. minucie straciła gola. Dobre dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Michał Jankowski. Piłkarz oddał strzał głową i pokonał Bartosza Kanieckiego. W 62. minucie Sokół doprowadził do wyrównania, bramkę zdobył Szymon Sołtysiński.

Przed piłkarzami Sokoła spotkanie z Bronią Radom, które odbędzie się 8 maja w Radomiu. Później czekają nas mecze z publicznością na własnym boisku. 15 maja aleksandrowianie zagrają z Concordią Elbląg, tydzień później z Ursusem Warszawa oraz 29 maja z Olimpią Zambrów.

Ekipa Sokół TV przygotowała dziś przedmeczowe studio oraz skrót z ostatnich spotkań Sokoła. Na naszym kanale, dzięki współpracy z GKS Wikielec, miał się również odbyć mecz z komentarzem. Gospodarze mieli jednak problemy techniczne i nie otrzymaliśmy sygnału. Sokół TV miał przygotowany cały pakiet medialny. Mecz miał być komentowany ze studia w Aleksandrowie. Zdajemy sobie sprawę, że czekaliście na to spotkanie. My również. Problemy techniczne były niezależne od nas.

GKS Wikielec – Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)
Bramki: 35. Jankowski – 62. Sołtysiński.

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki, Woźniczak, Bartosiński, Lis – Pecyna (70. Witasiak), Wolinowski (80. Dubenkov) – Dziuba (80. Maschera), Kania (70. Horoszkiewicz), Sołtysiński – Przezak.