Wyjazdowy mecz z AKS SMS Łódź. Debiut wychowanka

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrają wyjazdowe spotkanie z AKS SMS Łódź. To będzie trzecia kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Po dwóch remisach drużyna Sokoła Aleksandrów liczy na pierwszą wygraną w rozgrywkach. W sobotę aleksandrowianie zmierzą się z AKS SMS Łódź, który w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Włókniarzem Zelów 4:1, a jeszcze wcześniej zremisował 1:1 z Orkanem Buczek.

Sokół w ostatnim środowym spotkaniu zremisował bezbramkowo ze wspomnianym Orkanem, a pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 na wyjeździe z Ceramiką Opoczno.

W środę w pierwszej drużynie zadebiutował wychowanek klubu Igor Wieczorek, który wiele lat spędził pod skrzydłami asystenta trenera pierwszej drużyny.

To prawda, przez 8 lat prowadziłem rocznik 2005. Jest moim wychowankiem i cieszę się, że zadebiutował w pierwszym zespole. Wcześniej strzelił dwa gole w sparingowym meczu ze Zrywem Wygoda. Przez ostatni rok rocznik 2005 prowadził Michał Bistuła – zaznacza Kamil Kmieć, asystent trenera Radosława Koźlika.

Teoretycznie ma być łatwiej zadebiutować w pierwszej drużynie, która w obecnym sezonie występuje w IV lidze. To nieco niższy poziom rozgrywkowy niż w ubiegłym sezonie i trzeba dawać szanse zdolnej młodzieży wychowanej na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Sokół w najbliższą sobotę o godz. 11:00 zagra na wyjeździe z AKS SMS Łódź

fot. Piotr Walendziak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *