Wyjazdowe zwycięstwo z Orkanem Buczek

Sokół Aleksandrów w ramach zaległej 21. kolejki pokonał na wyjeździe Orkan Buczek 4:0 (1:0). To trzecie z rzędu zwycięstwo drużyny trenera Radosława Koźlika.

To była udana środa dla piłkarzy Sokoła, bowiem mecz z dobrze grającym w tym sezonie Orkanem Buczek zakończył się wygraną. W 26. minucie aleksandrowianie cieszyli się z pierwszego gola odnotowanego przez Jakuba Horoszkiewicza. Wychowanek Sokoła cieszył się z drugiego trafienia w 57. minucie. W końcówce spotkania jeszcze strzelali Krystian Ślęzak i Kacper Dziuba.

Sokół odnotował trzecie z rzędu zwycięstwo, a to tylko potwierdza, że drużyna jest w dobrej dyspozycji. Przed zespołem trenera Radosława Koźlika niezwykle trudne zadanie, bowiem w ramach 30. kolejki przyjdzie się zmierzyć z liderem. Widzew II Łódź dziś odpoczywał, zaległą kolejkę dopiero rozegra 10 maja. W niedzielę będzie podejmować Sokół Aleksandrów. Kto wie, być może to właśnie piłkarze trenujący na co dzień na stadionie im. Włodzimierza Smolarka odnotują trzy punkty, a Widzew odniesie pierwszą ligową porażkę? O tym przekonamy się w niedzielne popołudnie przy ul. Małachowskiego w Łodzi.

Orkan Buczek – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)
Bramki: 26 i 57. Horoszkiewicz, 81. Ślęzak, 85. Dziuba.

Sokół: Sima – Madejski (86. Rzeźniczak), Bierżynski, Pawlikowski, Kania, Wolinowski, Wieczorek (80. Świętosławski), Naidyshak, Ślęzak (86. Zagajewski), Dziuba (86. Żak), Horoszkiewicz (84. Damazer).