Wyjazdowa porażka Sokoła i dwa karne

W sobotę piłkarze Sokoła w ramach 24. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi doznali wyjazdowej porażki z RKS Radomsko 2:3.

Sokół Aleksandrów do przerwy przegrywał po golu w 43. minucie Mateusza Gołdy. Na początku drugiej połowy Jakub Horoszkiewicz wyrównał. W 57. minucie Bartosz Machaj podwyższył dla gospodarzy. Chwilę później był rzut karny dla aleksandrowian, którego wykorzystał Damian Bierżyński. Mecz był niezwykle emocjonujący do samego końca, bo w doliczonym czasie gry sędzia odgwizdał jedenastkę dla Radomska, którą strzelił Bartosz Machaj. Nic już się nie zmieniło i drużyna trenera Radosława Koźlika nie zdobyła ligowych punktów. Warto zaznaczyć, że większość składu Sokoła stanowili wychowankowie klubu.

Kolejnym rywalem Sokoła będzie Zryw Wygoda. Mecz odbędzie w piątek w Aleksandrowie.

RKS Radomsko – Sokół Aleksandrów 3:2 (1:0)
Bramki: 42. Gołda, 57. Machaj, 90+2. Machaj (karny) – 46. Horoszkiewicz, 61. Bierżyński (karny).

Skład Sokoła: Rogalewicz – Rzeźniczak (80. Żak), Bierżynski, Pawlikowski, Madejski, Gmosiński, Kania, Jończyk, Horoszkiewicz, Ślęzak (70. Wieczorek), Zagajewski (46. Świętosławski).