Wyjazdowa porażka rezerw

Rezerwy Sokoła Aleksandrów zmierzyły się dziś z Termami Uniejów. To była 19. kolejka łódzkiej klasy okręgowej. Mecz zakończył się porażką 1:3.

Sokół II Aleksandrów po dwóch zwycięstwach rzędu doznał wyjazdowej porażki z wyżej notowanym rywalem.

Do przerwy przegrywaliśmy 0:1. W drugiej połowie straciliśmy kolejne bramki, honorowe trafienie dla nas odnotował Damian Kręcikowski. Była szansa na nieco więcej goli, ale niestety się nie udało – informuje Hubert Jurkiewicz, kierownik Sokoła II Aleksandrów.

Rezerwy w tej rundzie prowadzone są przez sztab trenerski: Damian Ostrowski i Arkadiusz Nowacki. Celem drużyny jest utrzymanie w klasie okręgowej.

Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów 3:1 (1:0)
Bramka dla Sokoła: Kręcikowski.

Skład Sokoła: Simiński, Jurczyk, Pawłowski, Marczak, Wojtalski, Jończyk, Domański, Studniarek (81. Osajda), Damazer, Soucek (75. Walczyński), Zagajewski (72. Kręcikowski).