Wygrana z LKS Kwiatkowice

Trzeci sparing w czasie przygotowań zakończył się dla Sokoła Aleksandrów zwycięsko. Drużyna trenera Damiana Gamusa pokonała LKS Kwiatkowice 2:1 (0:0).

Sokół Aleksandrów już od tygodnia przygotowuje się do nowego sezonu rozgrywkowego. Szkoleniowiec w pierwszych siedmiu dniach oprócz treningów, zaplanował aż trzy mecze kontrolne. Ostatni odbył się w środę z LKS Kwiatkowice. Bramki zobaczyliśmy dopiero w drugiej połowie.

W meczach testowych wynik nie jest najważniejszy, sztab szkoleniowy Sokoła prowadzi selekcję zawodników na poszczególnych pozycjach. Trener Damian Gamus przygląda się testowanym piłkarzom. Jest coraz mniej czasu do pierwszego ligowego spotkania, które odbędzie się prawdopodobnie 7 sierpnia. Niebawem poznamy terminarz III ligi gr. 1.

LKS Kwiatkowice – Sokół Aleksandrów 1:2 (0:0)
Bramki: 53. Woźniak – 63. Pałgan, 73. Nowacki.

Skład Sokoła z pierwszej połowy: Kowalski, Mirowski, Woźniczak, Bartosiński, Pióro, Witasiak, Jończyk, Horoszkiewicz, Wolinowski, Zagórski, Kania.

W drugiej połowie zagrali: Zalewski, Garnysz, Miziołek, Lis, testowany, Dela, testowany, Nowacki, Dubenkov, Szymczak, Pałgan.