Wygrana w ostatniej minucie. Sokół gra dalej w Pucharze Polski

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali Victorię Rąbień 2:1 (0:1) w ramach IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Mecz odbył się na obiekcie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka.

Trzeba przyznać, że piątoligowcy z Rąbienia troszkę nastraszyli drużynę trenera Damiana Gamusa. Do przerwy prowadzili 1:0 po golu Jakuba Szczyszka. W drugiej połowie Bartłomiej Sobczak wyrównał. Wydawało się, że piłkarze doprowadzą do dogrywki. W ostatniej sekundzie po dotknięciu piłki ręką w polu karnym, arbiter główny podyktował karnego dla Sokoła. Jedenastkę pewnie wykorzystał Mateusz Lis, a sędzia zakończył mecz.

Trzeba pogratulować piłkarzom Victorii Rąbień ambicji i woli walki. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że oba zespoły dzielą dwie klasy różnicy. Sokół Aleksandrów gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski.

Victoria Rąbień – Sokół Aleksandrów 1:2 (1:0)
Bramki: 36. Szczyszek – 58. Sobczak, 90+3. Lis.

Skład Sokoła bez podziału na pozycję: Kowalski, Miziołek (46. Lis), Zagórski (46. Pękała), Tazbir, Przybycień, Kmita (46. Kania), Wodziński (46. Sobociński), Woźniczak, Bartosiński (46. Dubenkov), Sobczak, Jończyk (46. Góral).