Wygrana przed własną publicznością. Piękny gol Marcin Pękały

Sokół Aleksandrów pokonał na własnym boisku Jurrzenkę Drzewce 3:0. To była 36. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Aleksandrowianie przystąpili do meczu w nieco innym składzie, szkoleniowiec dał szansę gry wychowankom. W 20. minucie wpadł pierwszy gol strzelony przez Igora Kanię. Dwie bramki zobaczyliśmy dopiero pod koniec meczu. W 85. minucie Michał Wolinowski podwyższył na 2:0. Ozdobą spotkania był gol Marcina Pękały. Piłkarz uderzył mocno, piłka odbiła się od poprzeczki i mieliśmy trzeciego gola. Sokół odnotował zwycięstwo. Sokół zakończy sezon wyjazdowym spotkaniem z Pogonią Zduńska Wola.

Sokół Aleksandrów – Jutrzenka Drzewce 3:0 (1:0)
Bramki: 20. Igor Kania, 85. Michał Wolinowski, 90+2. Marcin Pękała.

Sokół: Rogalewicz – Skoczeń, Bierżyński, Woźniczak, Kania (87. Madejski) – Damazer, Jończyk, Wieczorek, Wolinowski (87. Gmosiński), Zagajewski – Naidyshak (46. Pękała).