Wygrali ze Zrywem Wygoda. Sokół cały czas liderem

Sokół Aleksandrów pokonał Zryw Wygoda 2:1 w meczu 24. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Lider nie zwalnia tempa, to bardzo dobra wiadomość dla kibiców Sokoła. Dziś w Aleksandrowie rozegrano 24. kolejkę. Drużyna trenera Radosława Koźlika zmierzyła się ze Zrywem Wygoda. W 18. minucie kibice zobaczyli pierwszego gola, samobójczego, strzelonego przez drużynę gości. Sokół dobrze rozpoczął drugą połowę, bo w 46. minucie bramkę zdobył Oleksii Naidyshak. Zryw strzelił w 54. minucie, a trzy minuty później Łukasz Chojecki nie wykorzystał karnego.

Aleksandrowianie odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. 1 maja zmierzą się u siebie z Ceramiką Opoczno.

Sokół Aleksandrów – Zryw Wygoda 2:1 (1:0)
Bramki: 18. Rudkowski (samobójcza), 46. Naidyshak – 54. Tomaszewski.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba, Bierżyński, Woźniczak, Kania, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak, Jardel (82′ Wieczorek), Gmosiński (77′ Filipiak), Pawlak.