Wygrali turniej w Konstantynowie. Sokół gotowy do ligi

Sokół Aleksandrów rocznik 2007 wygrał turniej w Konstantynowie Łódzkim. Piłkarze są po obozie sportowym.

Turniej był doskonałą okazją do przetestowania formy drużyny po przepracowanym obozie w Sielpi Wielkiej oraz ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się rozgrywkami I ligi wojewódzkiej.

Poza tym możliwość rywalizacji turniejowej na pełnowymiarowych boiskach, w jedenastoosobowych składach, to raczej rzadkość w tej kategorii wiekowej. Z tego względu bez wahania skorzystaliśmy z zaproszenia Konstantynowskiej Akademii Sportu z prezesem Jakubem Światłowskim na czele i dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tych zmaganiach. Od strony sportowej jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu. Cieszy zwłaszcza to, że do Konstantynowa pojechało 20 zawodników i ich czas gry został rozłożony dość równomiernie. Niezależnie od zestawienia składu nasza gra mogła się podobać. Pomimo, że był to turniej towarzyski, to zwycięstwo w nim z całą pewnością podniesie morale zespołu przed rywalizacją o ligowe punkty. Miejmy nadzieję, iż jest to dobry prognostyk – powiedział Kamil Kmieć, trener Sokoła Aleksandrów 2007.

Faza grupowa:
Łódzka Akademia Futbolu – Sokół Aleksandrów 1:1
Bramka: Szymon Figlarski.

Sokół Aleksandrów- Skalnik Sulejów 3:0
Bramki: Szymon Figlarski, Michał Kochaniak, Kacper Kaczanowski.

Sokół Aleksandrów- KKS Koluszki 4:0
Bramki: Daniel Lubiszewski- 3, Tymon Bernaciak.

Półfinał:
Sokół Aleksandrów- Talent Poznań 7:0
Bramki: Daniel Lubiszewski – dwie, Jakub Rzeźniczak, Tymon Bernaciak, Szymon Włodarek, Kacper Bednarek, Kacper Kaczanowski.

Finał:
Sokół Aleksandrów- Łódzka Akademia Futbolu 2:0
Bramki: Daniel Lubiszewski – dwie.

Sokół 2007 reprezentowali: Borys Ogrodowczyk, Jacek Szulc, Maciej Tonn, Igor Janicki, Antoni Rajski, Tomasz Iżyński, Kacper Musiał, Szymon Juszczak, Kacper Bednarek, Mateusz Smolarski, Szymon Figlarski, Michał Kochaniak, Kacper Kaczanowski, Szymon Włodarek, Kamil Kowalczykowski, Jakub Rzeźniczak, Tymon Bernaciak, Jakub Dudzinski, Daniel Lubiszewski, Jakub Łyczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *