Wygrali czwarty mecz. Sokół liderem!

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na wyjeździe Skalnik Sulejów 4:0 i zostali samodzielnym liderem Betcris Łódzkiej IV Ligi.

To była dobra sobota w wykonaniu zawodników Sokoła Aleksandrów. Dobrze rozpoczęli, bo już w 2. minucie Oleksii Naidyshak zdobył gola i ten wynik utrzymał się do przerwy. W 66. minucie wpadła kolejna bramka dla drużyny trenera Radosława Koźlika, strzelona ponownie przez Naidyshaka. W 83. podwyższył Karol Pawlikowski, 7 minut później kolejnego gola dołożył Aleksander Jończyk. Sokół pokonał pewnie Skalnik Sulejów 4:0 i został liderem ligi. Aleksandrowianie zaliczają wspaniały początek sezonu.

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i gratuluję mojej drużynie zwycięstwa. Widać było, że jesteśmy odpowiedzialną drużyną przez całe spotkanie. Strzeliliśmy szybko bramkę, był moment, kiedy mądrze się broniliśmy i kilkakrotnie wyprowadziliśmy atak szybki. Dzięki temu wpadły bramki. Jesteśmy liderem, jednak pamiętajmy, że to dopiero początek naszej przygody. Zagraliśmy bez trzech podstawowych piłkarzy, zmiennicy pokazali, że potrafią grać na podobnym poziomie. To cieszy. Przed nami kolejny ligowy mecz – powiedział trener Radosław Koźlik.

Skalnik Sulejów – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)
Bramki: 2. Naidyshak, 66. Naidyshak, 83. Pawlikowski, 90. Jończyk.

Sokół: Rogalewicz – Kania, Woźniczak, Bierżyński (87. Mamełka), Pawlikowski (87. Rzeźniczak), Chojecki, Wolinowski, Naidyshak (75. Jończyk), Wieczorek, Jardel Muniz Cruz (87. Damazer), Pawlak (87. Zagajewski).