Wybierz piłkarza sierpnia!

Za nami pierwszy miesiąc ligowych emocji. Postanowiliśmy docenić zawodników, którzy w znaczącym stopniu przyczyniają się w osiągnięte wyniki przez naszą drużynę, dlatego od tego sezonu będziemy wybierać piłkarza miesiąca. W sierpniu wybraliśmy pięć kandydatur. Głosy prosimy oddawać w ankiecie, która znajduje się na samym dole i potrwa do 11 września.

Jakub Lemanowicz – Młodzieżowy bramkarz Sokoła, podczas letniego okresu przygotowawczego wygrał rywalizację z Pawłem Lipcem i Bartoszem Kanieckim i  wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie. Na przestrzeni pięciu kolejek, 19-latek nie raz uchronił drużynę przed utratą bramki i zaliczył przy tym dwa czyste konta.

Dominik Głowiński – Lewy obrońca pod skrzydłami trenera Sławomira Majaka zdecydowanie odżył i śmiało można powiedzieć, że jest jednym z czołowych bocznych obrońców ligi. Gdzieniegdzie chodzi też taka opinia, że Dominik ma jedną z lepiej ułożonych lewych nóg w III lidze. Zawodnik na inaugurację sezonu, centrostrzałem z rzutu wolnego ustalił wynik w starciu z Ursusem Warszawa.

Aleksander Ślęzak – Środkowy obrońca mimo testów w drugoligowej Olimpii Elbląg zdecydował się pozostać w Aleksandrowie Łódzkim i ponownie jest podstawowym defensorem w talii szkoleniowca Sokoła. Olek prezentował równą, wysoką formę, a w ostatnim spotkaniu z Bronią Radom zaliczył również asystę przy wyrównującej bramce Michała Millera.

Paweł Kaczmarek – Nowy skrzydłowy zielono-białych z marszu stał się liderem drużyny. Doświadczenie Pawła jest bardzo widoczne na boisku, a sam zawodnik od pierwszych minut prezentował się bardzo dobrze. Nie raz brał również ciężar gry na siebie i swoimi indywidualnymi umiejętnościami zdołał zrobić przewagę na boisku. W sierpniu zdołał asystować przy czterech bramkarz (dwóch w meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie oraz dwóch w spotkaniu z Bronią Radom).

Dawid Cempa – Napastnik z góry miał bardzo trudne zadanie, gdyż przychodził do zespołu z myślą zastąpienia Kamila Żylskiego. Póki co wykonuje swoje obowiązki w 100%. Już w pierwszej kolejce, Dawid zdobył bramkę z rzutu karnego, a w ostatnich dwóch meczach, trzykrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

 

Piłkarzem sierpnia powinien zostać:

  • Dominik Głowiński (43%, 118 Votes)
  • Dawid Cempa (21%, 56 Votes)
  • Paweł Kaczmarek (19%, 53 Votes)
  • Aleksander Ślęzak (9%, 25 Votes)
  • Jakub Lemanowicz (7%, 20 Votes)

Total Voters: 272

Loading ... Loading ...
fot: cozadzien.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *