Wspominamy MOSiR Sokół Cup. Turniej ze sponsorami!

W czerwcu na obiekcie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka odbył się turniej piłki nożnej MOSiR Sokół Cup 2023 o Puchar Dyrektora MOSiR. Sponsorzy pomogli.

Wracamy do wydarzeń czerwcowych, kiedy na naszym obiekcie odbyły się zawody piłkarskie. Rywalizowano w roczniku 2012. Turniej został dość sprawie zorganizowany, dzięki trenerom na czele z Tomaszem Czerepińskim i Krzysztofem Szabelą oraz pracownikom MOSiR na czele z dyrektorem Arkadiuszem Cicheckim i kierownikiem Arturem Ilskim. Nie zabrakło również wsparcia sponsorów.

Firma EiB Pompy Ciepła oddział w Aleksandrowie Łódzkim znacznie przyczyniła się do promocji turnieju poprzez wkład finansowy. Na co dzień zajmuje się montażem pomp ciepła, fotowoltaiki, serwisem i pomocą w uzyskaniu dotacji. Zachęcamy do skorzystania z usług. Warto skontaktować się w celu porady!

Jak zawsze mogliśmy liczyć na naszego sponsora – firmę Fintecnic – polskiego producenta i dystrybutora okien. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.fintecnic.pl

Podziękowania należą się także firmom: WinDS Windy i schody ruchome, agencji reklamowej Zet Kreska. Piekarni Roźniakowscy z ul. Daszyńskiego w Aleksandrowie, zakładom mięsnym Kryszpol oraz firmie Tomadex, Keeza. Dziękujemy jeszcze raz rodzicom za zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *