Wokół meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

W piątkowy wieczór piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandów Łódzki zremisowali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1.

Seria Świtu przerwana

Do meczu z naszym zespołem, zawodnicy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki mogli pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu. Na takim wyniku też się zatrzymali. Nie mniej jednak nadal są niepokonani aż od siedmiu meczów.

Pierwszy karny

Niektóre drużyny mają kilka rzutów karnych w sezonie. W naszym przypadku jednak arbitrzy niekoniecznie chcieli dyktować na wapno, aż do piątku. Do jedenastki podszedł Michał Michałek i nie udało mu się pokonać Mateusza Prusa. Może jeszcze nadarzy się okazja w pozostałych dwóch meczach.

Nadal bez zwycięstwa

Nie udało się przełamać naszej drużynie. Podział punktów w Nowym Dworze był trzecim remisem z rzędu, a czwartym mecze bez zwycięstwa.

Bez rozstrzygnięcia

Podobnie w jesiennym meczu w Aleksandrowie Łódzkim i tym razem padł remis. W pierwszym spotkaniu również Świt prowadził, a następnie w końcówce stracił bramkę na wagę trzech punktów. Podobnie było i tym razem. Obie potyczki zakończyły się wynikiem 1:1.

Pogryzieni

Późna pora rozgrywania spotkania przy oświetleniu, ściągnęła za sobą bardzo dużą ilość komarów, które uprzykrzały życie obu ekipom oraz zawodnikom na ławkach rezerwowych.

Premierowy występ

Swoje pierwsze zawody w trzeciej lidze rozegrał w piątek Jan Kadłubiak. Pomocnik wszedł na plac gry w 89. minucie meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *