Wokół meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

W sobotę piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki pokonali na własnym obiekcie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Defensywa wciąż w czołówce

Kolejny mecz bez straty gola pozwolił nadal plasować się defensywie Sokoła w czołówce najlepszych defensyw w lidze. Obecnie lepiej prezentują się tylko gracze Unii Skierniewice, którzy stracili siedem bramek, o dwie mniej niż zielono-biali.

Dymisja o włos

Po sobotniej porażce, do dyspozycji zarządu podał się trener Świtu Nowy Dwór Mazowiecki – Rafał Kleniewski. Nie ma jednak jeszcze podjętej decyzji, co do dalszej przyszłości trenera.

Kolejne czyste konto

Ponownie na zero z tyłu zagrał bramkarz Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Jakub Lemanowicz. Golkiper aleksandrowian nie wpuścił już gola w siedmiu z dwunastu meczów.

Na debiut musi poczekać

Na ławce rezerwowych, pierwszy raz znalazł się młody zawodnik Sokoła – Michał Abramczyk. Gracz miał co prawda okazję grać już w seniorskiej drużynie w rozgrywkach pucharowych, lecz na debiut w III lidze musi jeszcze poczekać.

Najlepsza ofensywa

Dwie bramki zdobyte w sobotnim pojedynku pozwoliły awansować naszej drużynie w klasyfikacji najskuteczniejszych drużyn ligi. Obecnie, razem z Lechią Tomaszów Mazowiecki mamy na swoim koncie 24 zdobyte gole – najlepszy wynik w rozgrywkach.

Specjalny prezent

Przed rozpoczęciem sobotniego meczu, specjalne pamiątkowe koszulki z podpisami naszych zawodników otrzymali Burmistrz Aleksandrowa – Jacek Lipiński oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim – Małgorzata Grabarczyk. Prezent został wręczony w ramach olbrzymich podziękowań za pomoc i wsparcie klubu.

Rewanż udany

W ostatnim meczu obu ekip rozgrywanym w Aleksandrowie Łódzkim, pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze Świtu, którzy w czerwcowym starciu zwyciężyli 2:0. Tym razem jednak było inaczej i to zawodnicy Sławomira Majaka wyszli obronną reką i po pewnie zrewanżowali się swoim rywalom.

Seria nadal trwa

Od pewnego czasu, ze świecą można szukać porażek w wykonaniu piłkarzy z Aleksandrowa Łódzkiego. Piłkarze Sokoła za sprawą sobotniej wygranej przedłużyli swoją serię zwycięstw do siedmiu z rzędu, tymczasem ilość spotkań bez porażki  wynosi już jedenaście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *