Wokół meczu z Victorią Sulejówek

W piątek, drugi remis w tym sezonie zaliczyli piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem podzielili się punktami z Victorią Sulejówek, remisując 3:3.

 

Victoria zatrzymana

Już przed meczem ,wiadome było, że mecz w Sulejówku nie będzie należał do najłatwiejszych. Komplet punktrów straciły tam bowiem wszystkie drużyny z pierwszej piątki ligowej tabeli. Remis trzeba zatem szanować i być zadowolonym z tego punktu, chociaż do odniesienia zwycięstwa zabrakło niewiele.

Bramkarz ponownie pokonany

Drugi raz w tym sezonie rozpoczęłą się seria spotkań ze stratą bramki. Wcześniej aleksandrowianie tracili gole odpowiednio z Widzewem i Pelikanem. Tym razem jednak seria rozpoczęła się na Ursusie, a kolejne gole wbił zespół  Sulejówka.

Problemy w defensywie

Na ten aspekt zwrócił uwagę również na pomeczowej konferencji trener Piotr Kupka. Zespół w dotychczasowych dwunastu meczach stracił pięć bramek, tyle samo co w ostatnich dwóch kolejkach.

Najlepsi strzelcy nie zostali powstrzymani

Furorę w rozgrywkach trzeciej ligi robi duet Daniel Smuga – Wojciech Wocial. Defensywa Sokoła również nie byłą w stanie powstrzymać skutecznych zawodników Sulejówka. Pierwszy zdobył swoje dziesiąte trafienie w tym sezonie, drugi zaś dziewiąte.

Przełamał się

Po czterech meczach bez zdobytej bramki, w końcu golkipera rywali pokonał w piątek Kamil Żylski. Napastnik pewnie egzekwował rzut karny i zdobył tym samym siódmego gola w tym sezonie.

Śrubuje swój rekord

Obecny sezon jest już najlepszym pod względem ilości zdobytych bramek dla Łukasza Marciniaka. Pomocnik aleksandrowian nie zamierza jednak przestać strzelać bramki i w piątek dołożył kolejne trafienie, trzecie  w tym sezonie. Obecnie wraz  Bartoszem Mroczkiem i Sebastianem Kobierą znajdują się za Kamilem Żylski w klasyfikacji najlepszych strzelców w drużynie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *