Wokół meczu z Victorią Sulejówek

Podopieczni Piotra Kupki zremisowali w sobotę z Victorią Sulejówek 0:0.

Brak matematycznych szans

Remis z Victorią, przy równowczesnym remisie Widzewa Łódź w Łomży i zwycięstwie Lechii Tomaszów Mazowiecki z Wartą Sieradz oznacza, że aleksandrowianie w najlepszym wypadku zakończą sezon na trzeciej lokacie.

Ciasno w klasyfikacji strzelców

Zarówno Kamil Żylski, jak i Wojciech Wocial zawiedli w miniony weekend. Dogonić najlepszych strzelców chce za  to Kamil Zalewski z Olimpii Zambrów, który po zdobyciu trzech bramek w Wikielcu zrównał się golami z zawodnikiem Sokoła (18), a do napastnika z Sulejówka traci już tylko jedną bramkę.

Kawalerski Arka

Z dalekich stron przybyli na sobotni mecz przyjaciele Arkadiusza Porochnickiego, którzy wspólnie z naszym zawodnikiem zamierzali później obchodzić wieczór kawalerski naszego zawodnika. Pomocnik Sokoła za dwa tygodnie wstąpi w związek małżeński, a jego koledzy pokazali się na trybunie razem ze specjalną flagą.

Kolejny raz na zero z tyłu

Drugi mecz z rzędu, aleksandrowianie nie stracili gola, tym samym Michał Brudnicki umacnia się w klasyfikacji najlepszych bramkarzy. W sobotę zaliczył szesnaste czyste konto w obecnym sezonie.

Seria trwa

Po paru gorszych występach, piłkarze Sokoła ponownie zaczęli punktów. Po zdobyciu kompletu punktów z Sokołem Ostróda (5:2) i Ursusem Warszawa (3:1), pokonali w Sieradzu Wartę 2:0, a tym razem podzielili się punktami z Victorią Sulejówek. Doliczając jeszcze wcześniejszy remis 1:1 w Morągu jest to piąty mecz z rzędu bez porażki.

Żylski kolejny raz chybia

Rzuty karne w tym sezonie w wykonaniu piłkarzy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki są zdecydowanie niezbyt dobrym punktem. Kolejny raz przekonał się o tym Kamil Żylski, który do jedenastki podszedł po raz siódmy w tym sezonie. Trzeci raz nie udało mu się pokonać bramkarza rywali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *