Wokół meczu z Sokołem Ostróda

W niedzielne popołudnie, piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki przegrali u siebie z Sokołem Ostróda 1:2.

 

Aleksandrów zdobyty

Skończyła się seria spotkań bez porażki na własnym stadionie w wykonaniu piłkarzy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Ostatni raz aleksandrowianie przegrali 24 sierpnia z ŁKS-em Łomża. Od tego czasu nie stracili punktów w dwunastu kolejnych meczach.

Początek serii

Można powiedzieć, że rozpoczęła się drobna seria nieudanych spotkań zielono-białych. Niedzielna porażka z Sokołem Ostróda była drugim meczem bez zdobytego punktu przez graczy Piotra Kupki. Wcześniej przegrali w Nowym Mieście Lubawskim 1:3.

Premierowy gol

Długo musiał czekać na swojego gola w barwach Sokoła, Robert Kowalczyk. Napastnik po raz drugi w tej rundzie wyszedł na plac gry i tym razem odwdzięczył się bramką.

Wsparcie Fanów

Troszeczkę więcej fanów zawitało w niedzielne popołudnie na obiekt MOSiR-u. Było to spowodowane między innymi Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich.

Kolejne zmiany w składzie

Ponownie kibice ujrzeli zmiany w wyjściowej jedenastce w porównaniu z poprzednim meczem. Z jedenastki wypadli Damian Bierżyński, Michał Michałek, Michał Wrzesiński i Sebastian Kobiera. Ich miejsce zajęli Damian Pawlak, Robert Kowalczyk, Mariusz Zasada i Damian Knera.

Strzał w dziesiątkę

Trener Karol Szweda postanowił zaczekać do drugiej połowy na wprowadzenie do gry swojego najlepszego strzelca Roberta Hirsza. Była to bardzo dobra decyzja. Zawodnik strzelił po przerwie dwa gole i dzięki temu Sokół zainkasował trzy punkty.

Bez koncepcji na rywali

Niestety nie było dane naszej drużynie ugrać chociaż punktu w dwumeczu z Sokołem Ostróda. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe przegraliśmy 0:1, tym razem gracze z Ostródy pokonali nas 2:1.

Spadek w tabeli

Niedzielna porażka zaowocowała spadkiem naszej drużyny w ligowej tabeli. Aleksandrowianie nie są już w górnej połówce, a obecnie zajmują dziewiątą lokatę z dorobkiem czterdziestu czterech punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *