Wokół meczu z Motorem Lubawa

W sobotnie popołudnie piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandów Łódzki pokonali Motor Lubawa 3:0.

Przełamali się

Po czterech spotkaniach bez zwycięstwa, w końcu udało się zgarnąć komplet punktów. Wcześniej podopieczni Piotra Kupki ulegli Finishparkietowi Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz Sokołowi Ostróda oraz podzielili się punktami z Pelikanem Łowicz i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Dodatkowo w każdym w wspomnianych meczach traciliśmy przynajmniej jednego gola. Tym razem udało się zachować czyste konto.

Debiut przed własną publicznością

Oficjalny debiut w rozgrywkach trzeciej ligi tydzień temu zanotował Jan Kadłubiak. Tym razem przyszło mu pierwszy raz grać przed własną publicznością na tym poziomie rozgrywek. Pomocnik zmienił w 67. minucie Jakuba Rogalskiego.

Powrócił między słupki

Pierwszy raz w tej rundzie, w bramce Sokoła oglądać mogliśmy Sebastiana Ostrowskiego. Nasz golkiper nie miał za wiele pracy i zachował czyste konto.

Piknikowa atmosfera

Zaraz obok boiska odbywała się impreza firmowa, która nie sprzyjała piłkarskiemu widowisku. Wspominał o tym nawet szkoleniowiec Sokoła, który  twierdził, że muzyka disco-polo nie pomagała drużynie zachować koncentracji na boisku.

Sokół – Motor 2:0

Piłkarze Sokoła byli zdecydowanie lepszym zespołem w dwumeczu przeciwko Motorowi Lubawa. W pierwszym spotkaniu w Lubawie wygrali 6:0, tym razem zdobyli o połowę mniej bramek.

Seria trwa

Chwilowe pożegnanie z wyjściową jedenastką pozytywnie wpłynęło na Michała Michałka. Napastnik naszej drużyny kolejny raz pokonał bramkarza rywali. Była to trzecia bramka w trzecim kolejnym meczu.

Spot reklamowy

Tym razem kibice zgromadzeni na stadionie w Aleksandrowie mogli posłuchać specjalnego spotu reklamowego, który prezentował wszystkie firmy wspierające Sokół. Spot został ufundowany przez głównego sponsora klubu – firmę KONSPORT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *