Wokół meczu z Legionovią Legionowo

W sobotę piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki ulegli na własnym stadionie Legionovii Legionowo 0:1.

Druga defensywa w lidze

Po trzech kolejkach, zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki mogą pochwalić sie drugą najlepszą obroną w lidze. Lepsi do tej pory są tylko gracze Sokoła Ostróda, który póki co nie dopuścili do utraty ani jednej bramki.

Legionovia nadal zwycięska

Zwycięska passa Legionovii Legionowo nadal trwa. Goście sobotniego starcia wygrali czwarte spotkanie z rzędu przeciwko ekipie z Aleksandrowa Łódzkiego. “Novia” nie przegrała łącznie już za to od pięciu meczów. Miejmy nadzieję, że na wiosnęuda się wkońcu przełamać naszym piłkarzom i przełamią złą passę.

Ostatni mecz w starych strojach?

Sobotnie starcie było prawdopodobnie ostatnim meczem aleksandrowian w strojach firmy Keeza. Bardzo prawdopodobne, że w meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie, aleksandrowianie wybiegną już w trykotach nowego partnera. Kto nim będzie? Dowiecie się już niebawem.

Pierwsza porażka z arbitrem

Sędzia Mateusz Skrypko miał okazję sędziować do tej pory w dwóch meczach z udziałem zawodników z Aleksandrowa Łózkiego. Do tej pory padł remis oraz zwyciężyli zielono-biali. Tym razem nastał czas na porażkę. Można zatem powiedzieć, że z tym arbitrem doczekaliśmy się już wszelkich emocji.

Przeminęło z wiatrem

Olbrzymie opady deszczu nad Łodzią ominęły na szczęście Aleksandrów. Skończyło się jedynie na lekkim deszczu i piorunach w tle. Na nasze szczęście warunki nie przeszkodziły w rozegraniu spotkania i co najważniejsze nie przełożyły się na urazy, czy kontuzje zawodników.

Seria zakończona

Po udanym debiucie przeciwko drużynie Ursusa Warszawa i kolejnym czystym koncie w starciu z Unią Skierniewice, Jakub Lemanowicz w końcu skapitulował. Biorąc pod uwagę też mecze sparingowe, to Kuba nie stracił przez 496 minut. Oby kolejna seria trwała jednak dłużej.

Szarpi trzymaj się

Piłkarze Sokoła wyszli na plac gry w specjalnych koszulkach z napisem “Szarpi Trzymaj Się”. Koledzy z boiska wyrazili tym samym wyrazy współczucia i wsparcie dla swojego kapitana, którego z racji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie nie zobaczymy do końca sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *