Wokół meczu z Legią II Warszawa

W środę Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zielono-biali zremisowali z Legią II Warszawa 0:0.

Kolejne czyste konto

Drugi mecz z rzędu na zero z tyłu rozegrał Michał Brudnicki i cała linia defensywy naszego zespołu. Podobnie jak w meczu w Łomży, niewiele zabrakło, aby nasz bramkarz skapitulował w końcówce spotkania. Pewnie jednak wybronił strzał z pola karnego jednego z graczy Legii. Było to siódme czyste konto zespołu w tym sezonie.

Twierdza Aleksandrów nadal nie zdobyta

Środowy remis z Legią był ósmym z rzędu spotkaniem, kiedy to Sokół nie doznał porażki na własnym stadionie. Ostatni raz zielono-biali przegrali z ŁKS Łomża 0:2 w sierpniu minionego roku.

Legia bez patentu na Sokół

Od czterech latach zawodnicy z Warszawy nie potrafią znaleźć sposobu, aby odnieść zwycięstwo w Aleksandrowie Łódzkim. Środowy remis był trzecim z kolei, a w sezonie 2013/2014 lepsi byli gracze Sokoła, którzy wygrali 1:0.

Absencja Mateusza Stępnia

Swoją czwartą żółtą kartkę obejrzał w środę lewy obrońca Sokoła Mateusz Stępień. Oznacza to, że nie zobaczymy zawodnika w najbliższym ligowym spotkaniu z Ursusem Warszawa.

Pechowa środa

Potyczka z Legią była drugim spotkaniem rozgrywanym w tym sezonie w środę. Kolejny raz aleksandrowianie nie zdobyli w ten dzień trzech punktów. Pierwsze środowe starcie miało miejsce w sierpniu, kiedy to zielono-biali ulegli ŁKS Łomża 0:2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *