Wokół meczu z Kotanem Ozorków

We wtorek, podopieczni Piotra Kupki wybrali się do Ozorkowa, gdzie pewnie ograli A-Klasowego Kotana Ozorków 8:0.

Debiuty

Pierwsze oficjalne spotkania w barwach seniorskiej drużyny Sokoła zanotowali we wtorek kilku zawodników, a byli to: Bartosz Mroczek, Mateusz Wdówka, Sebastian Tomczak oraz Tomasz Bogołębski

Wychowankowie siłą Sokoła

Podczas wtorkowego meczu na placu gry zameldowało się aż ośmiu wychowanków Sokoła: Damian Bierżyński, Dominik Pecyna Jakub Rogalski, Jan Kadłubiak, Mateusz Wdówka, Przemysław Woźniczak, Sebastian Ostrowski oraz Sebastian Tomczak. Jak widać szkolenie w ekipie z Aleksandrowa Łódzkiego stoi na dobrym poziomie.

Hat-trick

Aż strach pomyśleć, co pokaże nam jeszcze Bartosz Mroczek. Pomocnik w swoim debiucie zanotował hat-tricka. Nie był on jednak klasyczny, dwie bramki zdobył w pierwszej połowie, a jedną w drugiej odsłonie.

Karetka i szpital

Niestety nie dla wszystkich ten mecz skończył się szczęśliwie. Sebastian Ostrowski w starciu z rywalem rozciął sobie głowę, a Joachim Pabjańczyk, prawdopodobnie doznał urazu żeber. W przypadku Sebastiana, ostatecznie nie było to aż tak groźne zderzenie, bramkarzowi założono jedynie pięć szwów. Nie będzie on mógł trenować około 7-10 dni. W przypadku Joachima, na diagnozę trzeba jeszcze jednak poczekać.

Prezes na trybunach

Wraz z córką, na trybunach stadionu miejskiego w Ozorkowie zasiadł prezes Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, Paweł Kośla.

Seria trwa

Wliczając mecze sparingowe, piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki nie przegrali od czterech spotkań. Ostatni raz w meczu z Widzewem Łódź.

Zdrowy kapitan

Jak widać, drobne problemy Przemysława Woźniczaka w pojedynku z Wartą Sieradz to już historia. Kapitan pojawił się na placu gry w drugiej połowie i pewnie wykorzystał rzut karny.

Autokar powrócił

Tak jak wspominaliśmy, na wyjazd do Bielska Podlaskiego, drużyna Sokoła pojechała całkowicie innym autokarem. Jak widać powrót do Keeza Busa wyszedł zespołowi na dobre. Gdyż zwycięstwo było o wiele bardziej okazałe.