Wokół meczu z Jagiellonią II Białystok

W niedzielę Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zielono-biali zremisowali z Jagiellonią II Białystok 0:0.

Ponownie na zero z tyłu

Niedzielne spotkanie było trzecim z rzędu meczem, kiedy drużyna Sokoła nie straciła gola. Doliczając jeszcze inne spotkania, to w ośmiu dotychczasowych meczach rundy wiosennej, Michał Brudnicki pięć razy zachował czyste konto, a jedynie trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki.

Jedynka po dwójce

Zaraz po zakończonym spotkaniu naszego zespołu z rezerwami Jagiellonii Białystok, swój mecz rozgrywała pierwsza drużyna zawodników z Białegostoku. Ekstraklasowy zespół pokonał Pogoń Szczecin 1:0.

Nadal bez porażki

Nie kończy się seria spotkań bez porażki zawodników Piotra Kupki. Ostatni raz aleksandrowianie przegrali 19 marca w Tomaszowie Mazowieckim. Od tego czasu nie przegrali sześciu kolejnych spotkań.

Słoneczna pogoda

W ostatnich dniach pogoda nie do końca dopisywała. Tym razem wszystko było pomyśli zarówno kibiców jak i piłkarzy. Może fakt, że obiekt Jagiellonii jest położony przy ulicy Słonecznej, miał jakieś znaczenie.

Wyjazdy nam nie straszne

Na wiosnę Sokół spisuje się również dobrze na wyjazdach. Poza wspomnianą wcześniej wpadką w Tomaszowie Mazowieckim, zielono-biali w trzech kolejnych potyczkach nie odnieśli porażki, dwukrotnie przy tym wygrywając.

Z Jagą na remis

Nie rozstrzygnęło się, która drużyna w tym sezonie jest lepsza. Zarówno w Aleksandrowie jak i w Białymstoku oba zespoły podzieliły się punktami. W lepszej sytuacji jest jednak Jagiellonia, która przy równej ilości punktów ma lepszych bilans bramek na wyjeździe.

Ciężki tydzień przed nami

Jedynie dwa dni na regenerację ma nasza drużyna przed kolejnym ligowym starciem. Już w środę zagramy u siebie z Łódzkim Klubem Sportowym, a w sobotę czeka nas trudny wyjazd do Morąga. Nie będą to zatem łatwe dni dla zielono-białych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *