Wokół meczu z Huraganem Wołomin

W piątek Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zielono-biali wygrali z Huraganem Wołomin 4:0.

Udany prezent urodzinowy

W czwartek swoje 24. urodziny obchodził pomocnik Sokoła, Łukasz Chojecki. Gracz zielono-białych zaliczył bramkę oraz asystę w piątkowym meczu z Huraganem, czym sprawił sobie miły prezent urodzinowy.

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo

Zwycięstwo nad Huraganem było drugim z rzędu wygranym spotkaniem przez zielono-białych. Wcześniej zawodnicy Piotra Kupki wygrali 2:0 z ŁKS Łomża. Aleksandrowianie wygrali przy tym pięć z dwunastu wyjazdowych potyczek. Raz dzielili się punktami.

Sokół ponownie na “zero”

Piątkowe czyste konto Michała Brudnickiego było trzecim w tegorocznych ligowych spotkaniach. Poprzednio bramkarz Sokoła nie puścił gola w pojedynku z ŁKS Łomża oraz Legią II Warszawa.

Jeden gol, drugi gol, trzeci …

Kolejne udane zawody na wiosnę rozegrał Michał Michałek. Dla czołowego snajpera Sokoła, bramki zdobyte w Wołominie były kolejno czwartym i piątym golem w tej rundzie. Michał łącznie ma na swoim koncie już sześć ligowych trafień.

0:7 zgłoś się

Nie taki straszny był wołomiński Huragan. W dwumeczu piłkarze Sokoła siedmiokrotnie pokonali bramkarza rywali. Warto jednak dodać, że zielono-biali zachowali przy tym dwa czyste konta.

Przełamanie Wrzesińskiego

Długo musiał czekać na kolejną bramkę Michał Wrzesiński. Pomocnik Sokoła ostatni raz pokonał bramkarza rywali w listopadowym pojedynku z Widzewem Łódź. Wtedy dwukrotnie pokonał Mateusza Wlazłowskiego. Bramka z Huraganem była jego szóstym trafieniem w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *