Wielki mecz Sokoła. Zabójcza końcówka dała zwycięstwo

Sokół Aleksandrów pokonał na własnym boisku RKS Radomsko 2:1 (0:0). Dwie zwycięskie bramki zobaczyliśmy w ostatnich minutach gry!

To był mecz na jaki czekali kibice w województwie łódzkim. Lider ligi podejmował wicelidera. Pierwszy gol wpadł w 54. minucie po strzale sprzed pola karnego Filipa Bednarskiego. Drużyna trenera Sławomira Majaka prowadziła do 88. minuty. Dośrodkowanie w rzutu wolnego Łukasza Chojeckiego zakończyło się bramką Michała Wolinowskiego. Dwie minuty później był kolejny rzut wolny dla Sokoła. Tym razem do piłki podszedł kapitan Przemysław Woźniczak. Uderzył przepięknie, co zaowocowało golem. W doliczonym czasie w polu karnym faulowany był Kacper Dziuba, karnego nie wykorzystał Jardel Muniz Cruz. Sokół Aleksandrów wygrał 2:1. Warto zaznaczyć, że RKS miał swoje okazje na gola, jednak strzały wybronił Miłosz Rogalewicz. Wcześniej do remisu mógł doprowadził Oleksii Naidyshak, ale piłka odbiła się od poprzeczki.

RKS był niezwykle wymagającym przeciwnikiem, to był dla nas trudny mecz. Kluczowe było to, że o dobry wynik walczyliśmy do samego końca. Stałe fragmenty są dla nas ważnym elementem gry, wykorzystaliśmy to. Przemysław Woźniczak strzelił dokładnie tak, jak często to robi na treningu. Gratulacje dla całej drużyny – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.