Wielka Sobota w Zelowie. Sokół zagra z Włókniarzem

W sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów rozegra wyjazdowe spotkanie z Włókniarzem Zelów. To będzie mecz w ramach 20. kolejki Betcric Łódzkiej IV Ligi.

Aleksandrowianie zaliczyli świetny start rundy wiosennej. Najpierw pokonali na wyjeździe Polonię Piotrków Tryb,, a następnie wygrali u siebie z AKS SMS Łódź. Sokół zajmuje pozycję lidera ligi. W Wielką Sobotę zagra w Zelowie z Włókniarzem, zajmującym ostatnie miejsce w tabeli.

W tym spotkaniu nie trzeba wskazywać faworyta, jednak liga rządzi się swoimi prawami. Włókniarz Zelów w ostatniej kolejce pokonał Orkan Buczek 2:1 i nikt nie zamierza lekceważyć przeciwnika.

Jesteśmy w dobrej dyspozycji, a to potwierdzają osiągnięte wyniki. Do Zelowa jedziemy wygrać mecz i nie lekceważymy rywala. Mimo że różni nas miejsce w tabeli i liczba zdobytych punktów, to podejdziemy do tego spotkania bardzo poważnie. Wiemy o co gramy – mówi Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15:00 w Zelowie. Zapraszamy na najnowsze wydanie magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi, które poświęcone jest meczowi z AKS SMS Łódź.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *