Wielka Sobota dla Sokoła. Wygrana w Zelowie

Sokół Aleksandrów pokonał na wyjeździe Włókniarz Zelów 4:1 i nadal zajmuje pozycję lidera Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Drużyna trenera Radosława Koźlika zmierzyła się z ostatnim zespołem w lidze. Już od pierwszych minut było widać przewagę Sokoła. Pierwszy gol wpadł w 31. minucie. Jardel Muniz Cruz znalazł się z piłką w polu karnym i po pięknym uderzeniu pokonał bramkarza gości. Za dwie minuty Dariusz Gmosiński zdobył ładnego gola. W 58. minucie Gmosiński podwyższył na 3:0, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem, trzy minuty później miał asystę. Oleksi Naidyshak zdobył jedenastego gola w lidze. Pod koniec meczu Włókniarz zainkasował honorowe trafienie.

Sokół Aleksandrów pozostaje na miejscu lidera Betcris Łódzkiej IV ligi. Ma jeden punkt przewagi nad RKS Radomsko, dwa nad Widzewem II Łódź. W następnej kolejce zagra u siebie ze Skalnikiem Sulejów. Wszystkim sympatykom klubu życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt.

Włókniarz Zelów – Sokół Aleksandrów 1:4 (0:2)
Bramki: 83. Wąsowski – 31. Jardel, 33. Gmosiński, 58. Gmosiński, 61. Naidyshak.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba (70. Filipiak), Pawlikowski, Woźniczak (75. Bierżyński), Kania (74. Rzeźniczak) – Jardel, Wolinowski, Trenkner, Naidyshak (68. Jończyk), Gmosiński (60. Wieczorek) – Pawlak (64. Pękała).