Widzowie nie zawiedli. Zobaczcie kulisy przygotowań do transmisji

Sobotni mecz Sokoła Aleksandrów z Jagiellonią II Białystok cieszył się oglądalnością widzów. Załoga Sokół TV pokazała również kulisy przygotowań do transmisji.

To było najciekawsze spotkanie w tym sezonie, o czym świadczą statystyki związane z oglądalnością. Odnotowaliśmy ponad 4 tys. odsłon, a najwięcej widzów oglądało mecz w drugich 45. minutach. Duży wzrost wzrost liczby zauważyliśmy w ostatniej fazie meczu. Ponad 90% oglądających to mężczyźni.

A jak wygląda przedział wiekowy widzów?
Wiek: 25-34 – 27,6%
Wiek: 18-24 – 23%
Wiek: 35-44 – 21,3%
Wiek: 45-54 – 16,2%
Wiek: 65+ – 6,3%
Wiek: 55-64 – 5,7%

Na jakim urządzeniu oglądano mecz?
Telefony komórkowe – 55,3%
Komputery – 28,7%
Telewizory – 11,8 %
Tablety – 2,8%
Konsola od gier – 1,2%

Cieszy fakt, że mecze Sokoła Aleksandrów w ciągu ostatnich miesięcy cieszą się zainteresowaniem widzów. Warto również zaznaczyć, że nie do końca ten fakt przekłada się na obostrzenia związane ze spotkaniami bez udziału publiczności. Owszem, jest zauważony lekki wzrost oglądających, ale nie jest tak bardzo duży jak mogło się wydawać. Sobotni mecz był również oglądany w Wielkiej Brytanii (67 wyświetleń), Niemczech (53) czy Holandii (21). W Stanach Zjednoczonych odnotowaliśmy 20 widzów i w Brazylii 10 wyświetleń. Wszystkie statystyki mogą jeszcze ulec zmianie.

Ekipa Sokół TV przygotowała dla Państwa film związany z przygotowaniami do sobotniego meczu od strony technicznej i merytorycznej . Zobaczcie kulisy transmisji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *