Weekend wypożyczonych Sokołów

Za nami kolejny weekend ligowych zmagań z udziałem piłkarzy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, którzy są wypożyczeni do innych klubów.

Tym razem występ od pierwszej minuty zanotował w Termach Nerze Poddębice, Joachim Pabjańczyk. Pomocnik rozegrał 75 minut, a zmieniony został przez byłego zawodnika Sokoła, Krystiana Smolarka. Zespół z Poddębic zmierzył się u siebie z Zawiszą Pajęczno i pewnie pokonał rywali 4:1. Po pięciu kolejkach, Ner zajmuje trzecią pozycję w tabeli, mając na swoim koncie trzynaście punktów.

Jeżeli chodzi zaś o Patryka Pietrasiaka to jego Boruta Zgierz wygrał u siebie z Pilicą Przedbórz 5:1. Napastnik zaliczył cały mecz oraz zdobył aż cztery bramki. Dla zawodników ze Zgierza było to drugie zwycięstwo z rzędu, które pozwoliło awansować na dwunaste miejsce w tabeli.