Ważna wygrana w Skierniewicach

Sokół Aleksandrów pokonał Unię Skierniewice 3:1. To bardzo ważna wygrana drużyny trenera Radosława Koźlika.

Piłkarze Sokoła zagrali bardzo ciężki mecz z Unią zajmującą wysokie miejsce w tabeli. Nasz sobotni rywal dość słabo rozpoczął rundę rewanżową, ale dość dobrze dzisiejszy mecz. W 32. minucie Mateusz Stępień zdobył gola dla gospodarzy. Do przerwy Unia prowadziła, a w drugiej połowie aleksandrowianie pokazali charakter. W 46. minucie wychowanek Sokoła Jakub Horoszkiewicz doprowadził do wyrównania. W 69. minucie Igor Kania podwyższył, a w końcowej fazie gry kolejną bramkę dołożył Artur Golański.

Po takim meczu można myśleć pozytywnie, tym bardziej że zawodnicy Sokoła pokazali, iż przy niekorzystnym wyniku po pierwszej połowie, nikt się nie poddaje. Teraz przed Sokołem przygotowania do meczu z wiceliderem Polonią Warszawa. Spotkanie odbędzie się w Wielką Sobotę w Aleksandrowie.

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów 1:3 (1:0)
Bramki: 32. Stępień – 46. Horoszkiewicz, 69. Kania, 89. Golański.

Skład Sokoła: Kowalski – Wojciechowski, Bartosiński, Woźniczak, Lis, Pawlak, Kobiera (46. Dydak), Horoszkiewicz, Golański, Kania (72. Góral), Maćczak (90. Tazbir).