Warta lepsza od Sokoła

Piłkarze Sokoła Aleksandrów przegrali z Wartą Sieradz 1:3 (1:2). To jest druga porażka w czasie przygotowań.

Piątkowy wieczorny mecz sparingowy w Sieradzu z czwartoligową Wartą zakończył się porażką. Aleksandrowianie pierwsi strzelili gola już w 6. minucie. Do bramki trafił Bartłomiej Maćczak. Po chwili gospodarze zdołali wyrównać. Jeszcze przed przerwą wpadł kolejny gol dla Warty. W drugiej połowie zobaczyliśmy jedną bramkę dla czwartoligowców.

W dzisiejszym sparingu zagrał wypożyczony z Pogoni Grodzisk Maz. Sebastiana Kobiera, który ma wzmocnić drużynę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Trener Radosław Koźlik nie mógł skorzystać m.in. z Przemysława Woźniczaka i Mateusza Sobocińskiego.

Przed Sokołem ostatni sparing w czasie przygotowań. W sobotę (26 lutego) zagra w Byczynie z Włókniarzem Zelów.

Warta Sieradz – Sokół Aleksandrów 3:1 (2:1)
Bramka dla Sokoła: 6. Bartłomiej Maćczak.

Pierwsza jedenastka bez podziału na pozycje: Polit, Bartosiński, Wojciechowski, Król, Pękała, Pawlak, Dubenkov, Lis, Maćczak, Kania Góral.

Rezerwowi: Kowalski, Kmita, Wodziński, Kobiera, Zagórski, Pałgan, Jończyk, Tazbir.